Dziwny jest ten…

…wiek.

Ten między czterdziestą a pięćdziesiątką.  Mam znajomych , którzy maja niecałe 30 lat i takich, którzy dobijają do 70-ki.  Niektórzy czują się starzy i to niekoniecznie ci  starsi ode mnie .  Nie sądzę, by było to odczucie subiektywne.  To powoduje – według mnie przynajmniej – nasz boski kraj.  Co to bowiem znaczy „wiek nieproduktywny’?   Czyli właśnie mój;-) W każdym razie ja tego określenia nie wymyśliłam. Wierzę, że liczą się jednak umiejętności a nie data urodzin.  Choć nieco mniej niż kilka lat temu, kiedy nie spędzałam godzin na czytaniu ogłoszeń.

To tyle doniesień z frontu. Czekam na info w sprawie pracy;-) Pozytywne, mam nadzieję.

P.S.  A praca magisterska o moich książkach kompletnie mnie zadziwiła. O czym tu pisać? Ledwie trzy wydałam..Ale bardzo się cieszę.

blog,czy-praca-ma-sens-marks-i-jezus-odpowiadaja,20.html

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

2 responses to “Dziwny jest ten…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: