Gwiazdy mówią…

to co chcemy usłyszeć lub sobie wbijemy w głowę.

Ja jestem Wodnikiem i  dowiaduję się, że w związku z tym jestem kłótliwa, nieobliczalna, trudna…no po prostu  najbardziej skomplikowany znak Zodiaku.

Otóż to: skomplikowany  i ma różne cechy, poza tym Wodnik Wodnikowi nierówny.

Tak samo Waga…niby zrównoważona, opanowana.  Znam taką  jedną Wagę, tylko kałasznikowa jej brakuje do wszczynania jeszcze większych awantur 😉

Zresztą to zależy w w jakim ascendencie , jakie planety, z jakiej jest się dekady etc, etc… nie zajmuję się astrologią, ale znam kogoś, kto to robi zawodowo (żadna tam wróżka!)

Nie mówiąc już o tym, że różne zdarzenia w naszym życiu zmieniają nas, podobnie jak kontakt z innymi ludźmi.  Z kłótliwej i wybuchowej można w pewnym momencie stać sie spokojną , unikająca wszelakich kłótni (nie mylić z dyskusją)  osobą.

Mama moja  – znak Panna – do około 45 roku życia kłóciła się zaciekle, a potem ? Zupełna zmiana.

Także gwiazdy mówią, ale albo trzeba ich mądrze słuchać albo wcale.

Zaznaczam, ze nie jestem maniaczką horoskopów;-)

Wierzę w przeznaczenie (zamiast w bezmyślny przypadek), przeczucia, intuicję .. w to, ze wszystko na świecie jest ze sobą sprzężone i wzajemnie na siebie wpływa ( w to akurat nie trzeba wierzyć, bo to udowodnione).

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: