Dzień Pączka

Przeżyłam straszliwie.

Postanowiłam zrobić wyłom w diecie (skoro i tak zakupiłam 4 tłuste pączusie) i zaopatrzyłam się w: czekolady nadziewane dwie, 10 słodkich bułeczek, masło, kakao, ostry ser żółty (lubię słodkie bułeczki z takim serem),  sos chrzanowy do bułeczek.  W efekcie zasnęłam o 20 i obudziłam się o 7 rano , wciąż mi jest niedobrze, a żarcie zostało. Ponieważ wracam z ulgą do diety, a wyrzucać jedzenia nie będę, to położę te bułeczki i ser (czekolady zjadłam) i jednego pączka w woreczku na krawężniku dla jakiegoś biedaka. Mnie też bieda w oczy zagląda , ale nie mogę, nie przełknę tego za nic. Trudno.  Trzeba było kupić wszystkiego o połowę mniej, ale jak zwykle  jadłam „oczami” w sklepie, bo zrobiłam błąd i poszłam po zakupy na głodniaka.

I to na razie tyle, bo źle się czuję po tej uczcie;-)

Do tego znów zaziębiona, ale lekko na szczęście. Zapewne przez tę darmową siłownię na zewnątrz, przebijanie się przez wertepy śniegowo gnojowate. Można sobie wyrobić łydki, ale o wiele szybciej przemoczyć buty. Rozkoszna zima tego roku.  Mam dziś mniej niż średnio pozytywne nastawienie do rzeczywistości.

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: