Uwaga! Uwaga! Nasza nowa inicjatywa

Tym razem  Portal polscy-pisarze.com – promujący polską literaturę za granicami Polski. Nasze logo:

polscy-pisarze.com

” Witamy na stronach portalu polscy-pisarze.com, który powstał w celu promocji polskiej, dobrej literatury za granicami Polski.

Wiemy, że polska książka jest ofertą pierwszej jakości i najwyższy czas, by świat ją poznał. Chcielibyśmy z nią dotrzeć w pierwszej kolejności do rozsianej po całym świecie Polonii. Jest nas przecież około 17 mln. A później z chęcią zaprezentujemy ją całemu światu.

Nazywam się Marlena Gałczyńska i jestem pomysłodawcą, twórcą i redaktor naczelną portalu. Jestem też polską emigrantką – pisarką i dziennikarką. Autorką Duńskiej Odysei. Wiem, że wśród nas emigrantów istnieje głęboka potrzeba i tęsknota do polskiej literatury. Dlatego postanowiłam wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i razem z grupą 46 pisarzy, wydawców i tłumaczy stworzyć portal przedstawiający i promujący polską książkę.

Serdecznie Państwa Zapraszam!”

Mamy także fun page na Facebook:

polscy-pisarze.com

Warto zaglądać! Portal jeszcze jest uzupełniany o kolejne działy i nowości, a wszystko można przeczytać na stronie FB.

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: