Warsztaty

Kreatywne pisanie

Chcesz wziąć udział w prywatnych lekcjach kreatywnego pisania? Jedna z naszych autorek, Katarzyna T. Nowak daje Ci taką możliwość.
Katarzyna T. Nowak jest znakomitą pisarką i dziennikarką, córką autorki Doroty Terakowskiej. Opublikowała trzy powieści: Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej (2005), Kobieta w wynajętych pokojach (2007) i Kasika Mowka (2010). Od ponad dwudziestu lat współpracuje z ogólnopolskimi tygodnikami i miesięcznikami.
Autorka pomaga zarówno młodym adeptom pióra jak i początkującym dziennikarzom, szkoli warsztat, przeprowadza ćwiczenia, doradza i redaguje teksty. Prowadzi warsztaty online oraz stacjonarne w Krakowie : w domu oraz w Studium Artystyczno Literackim przy Uniwersytecie Jagiellońskim.
Więcej informacji: kasia.ternow@gmail.com

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: