Kasika Mowka – ekranizacja

Wstępny scenariusz mamy, siły mamy, gotowość mamy tylko jeszcze…producent! Czyli najważniejsza sprawa do załatwienia.

Tym razem muszę uzbroić się w cierpliwość, bo nierzadko czeka się długo, byle nie bezowocnie. Nawet mamy już kogoś, ale dopiero w styczniu mógłby wejść w nasz projekt, a jednak chcemy zrobić ten film wiosną. O ile się uda.. W tej branży czekanie to normalka, niestety.   Zwłaszcza, że nie jest to film o bitwie warszawskiej czy ekranizacja kolejnej lektury. Jak się doczekamy, nie omieszkam powiadomić.

Opcje są dwie: albo znajdzie się producent w sierpniu albo odkładamy sprawę do stycznia.  W tym drugim przypadku, o ile wszystko dobrze pójdzie, Kasika pojawi się w 2014 roku.

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: