Sen zimowy

Mało ostatnio piszę, bo zimą zapadam w sen, powinnam być niedźwiedziem. Może nawet byłam w poprzednim wcieleniu? Energia i siły witalne wstępują we mnie wiosną, kiedy zaczyna być ciepło i słonecznie. Niewiele się też u mnie dzieje, nadal  pracujemy z Magdą Piekorz nad scenariuszem „Kasiki Mowki”.  I jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie, nim zaczną się zdjęcia do filmu.

Dostałam za to  propozycję od pewnego wydawnictwa napisania biografii pewnego znanego człowieka i podejmę to wyzwanie. Czyli jednak coś się dzieje. Ale dziennikarką już nie jestem, przestałam pisać artykuły, bo szczerze mówiąc nie ma gdzie, a papka pudelkowo – żeberkowa mnie nie interesuje. Skoro podejmuję się napisania biografii, to moja powieść jednak będzie musiała poczekać, bo jak w coś wchodzę to całkowicie.

A tu czaruję by już ta wiosna wreszcie nadeszła:-)

DSC_0303(niestety zdjęcia są przekrzywione) DSC_0313

AHA! I jako że mieszkam teraz na Salwatorze , razem z przyjaciółką założyłyśmy na Facebook’u stronę Salwator Zwierzyniec. Mnóstwo świetnych zdjęć, nowych i archiwalnych i wciąż szukamy kolejnych. Może ktoś ma?

Salwator Zwierzyniec

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

One response to “Sen zimowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: