Dziś dobry dzień

Wydawca przyjął mój konspekt nowej książki, umowę podpisuję za dziesięć dni. Tym razem jednak moja powieść musi zaczekać, bo będę pisała, o czym już wspominałam, biografię. A czyją, to napiszę, jak dostane zgodę wydawcy.

Dostałam też zaproszenie z biblioteki w Raciborzu na spotkaniu autorskie, na którym będę reprezentowała moją mamę, odbędzie się ono 26 kwietnia. Jeszcze mnóstwo czasu, ale dobrze, że wciąż te spotkania są, więc to kolejny dobry news dnia.

I także w kwietniu ukaże się książka – album, którą przygotowywałam razem z Michałem Książkiem, muzykiem hip-hopowym i autorem kilku bardzo ciekawych projektów, o których rozmawiamy (między innymi, oczywiście) w tej książce.

MICHAŁ-2

i jeszcze link do strony Michała na Facebook, gdzie jest i o naszym albumie i są klipy zespołu, w którym śpiewa :

Duzomysle

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: