Uwaga! Przybij piątkę!

HF!_graf5aZapraszamy debiutantów jak i bardziej doświadczonych pisarzy chcących przyczynić się do powstania wartościowej publikacji pozytywnie wpływającej na społeczną świadomość o stwardnieniu rozsianym.

ROZPOCZYNAMY JUŻ 1 MARCA

Tego dnia pojawi się na stronie ilustracja przedstawiająca jedną z codziennych sytuacji, w jakich osoby z SM napotykają problemy.
*
Odtąd będziecie mieli miesiąc do zinterpretowania tego materiału, napisanie opowiadania o maksymalnej długości 15 000 znaków i przesłania go wraz z pseudonimem i danymi kontaktowymi na papierowaorchidea@gmail.com
*
Po upływie miesiąca na stronie ogłoszone zostaną wyniki, a trzy nagrodzone osoby otrzymają po zestawie książek z autografami autorów, a ich opowiadania po zakończeniu całego konkursu zostaną opublikowane w postaci e-booka.
*
W kwietniu i maju odbędą się kolejne niezależne edycje – zwycięstwo w jednej nie wyklucza udziału w następnych i nie wymaga się udziału w każdej.

WSZELKIE PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ NA ADRES: papierowaorchidea@gmail.com
Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: