I co z tą pracą?

Skończyłam powieść o roboczym tytule „Owca zaplątana w dziki krzak róży”, wysłałam do wydawnictwa i czekam na odpowiedź, ma być w grudniu.

Pracy żadnej nie znalazłam, wszędzie tylko ogłoszenia z call center, postanowiłam więc napisać komedię romantyczna i wydać pod pseudonimem, mam już sto stron, jest to o singlach ale i o miłości. Ja się uda to dobrze sprzedać to być może napisze kolejną bo już nie wierze, że znajdę jakąś sensowną pracę. Przy romansie współpracuję z agentką, bo nie wiem gdzie to wydać, ona wie lepiej.  Nie podam tytułu skoro mam pozostać anonimowa;-)

Reklamy

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

One response to “I co z tą pracą?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: