Dostałam projekt okładki

Nie jest specjalnie tajemnicza, nie zawiera w sobie absurdu tak jak książka, ale może być, skoro tak uznał wydawca. Na ostatniej okładce będzie rekomendacja MagdyPiekorz ( filmy takie jak „Pręgi” czy „Senność” ) , która podejmie się ekranizacji.

 

 

Owca_2c

 

Rekomendacja dla mojej książki:
Nową książkę Katarzyny T. Nowak czyta się jednym tchem! Tajemnicze zniknięcie jednego z mieszkańców Osady, staje się kluczem do podróży w głąb kobiecej psychiki. Podróży, w której nic nie jest takie, jak nam się wydaje… Misternie skonstruowana powieść kryminalna, z elementami absurdu i mistrzowską puentą, która klimatem przypomina słynne „Miasteczko Twin Peaks”. Magdalena Piekorz reżyser filmów fabularnych i dokumentalnych m. in. Pręgi (2004), Senność (2008)”

 

Notka:
Osada to miejsce idealne, raj, nie ma tu ludzi starych ani chorych. Wszyscy żyją w luksusie. To właśnie do Osady wprowadza się młode małżeństwo Anna i Michała. Wszystko jest dobrze az do dnia, w którym Michał wychodzi do pracy i więcej nie wraca. Anna zgłasza sprawę policji,, w trakcie rutynowego przesłuchania okazuje się, że nic nie wie o mężu, z trudem przypomina sobie nawet kolor jego oczu! Dzwoni tez do kochanki męża, Beaty o której wiedziała od dawna i znowu sie okazuje że Michał nie był człowiekiem, za jakiego go miała. Czy Michał żyje? Czy ktoś go porwał? Czy po prostu uciekł, bo miał dosyć? Choć Osada szepcze : ” z raju się nie ucieka”. Tytułowa owca odgrywa znaczna rolę w rozwiązaniu zagadki.

 

Notka wydawcy:

Młodzi, piękni i bogaci wiodą komfortowe życie na ekskluzywnym osiedlu. Wszystko musi tu być idealne, nie ma więc miejsca na domowe zwierzęta, o dzieciach nawet nie wspominając.
Ten luksusowy świat rozpada się jednak, gdy pewnego dnia znika Michał, jeden z mieszkańców osiedla. Policja prowadzi bezskuteczne poszukiwania. Próbując dotrzeć do prawdy, jego żona Anna musi wydostać się ze złotej klatki. Łamiąc kolejne niepisane zasady obowiązujące w perfekcyjnym otoczeniu, powoli odkrywa prawdziwe oblicze zaginionego męża, a także własny sposób na życie.
Czy jednak społeczność hermetycznego osiedla jest w stanie zaakceptować rzeczywistość, która wykracza poza dotychczasowe ramy?

About katarzynatnowak

Moje książki: " Moja mama czarownica. Opowieść o Dorocie Terakowskiej" (Wydawnictwo Literackie, 2005); "Kobieta w wynajętych pokojach" (WL 2007); 'Kasika Mowka" (WL 2010). Jestem pisarką i dziennikarką. Motto: "Przelanie na papier tego co w sobie najlepsze i co najgorsze, bo wtedy odkrywamy nagle, co w nas tkwi, a o czym być może nie wiedzieliśmy. Stąd każda powieść jest specyficzną autobiografią pisarza. Jego radości, ale i jego demonów." M.V. Llosa. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest katarzynatnowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: